Wi-Fi YAKA KAMERASI

Yaka Kamerası

Wi-Fi YAKA KAMERASI

Wi-Fi YAKA KAMERASI

AFRA ve Transcend marka yaka kameralarımızda bazı modeller wi-fi yaka kamerası özelliğindedir.  WIFI Yaka kameralarının üzerlerinde genelde LED Ekran bulunmaz, menü ayarları ve video izlemesi yapabilmek için yaka kamerası wifi access point olarak çalıştırılır, kısa mesafeden cep telefonu veya tablet PC gibi wifi özelliği olan bir cihazla yaka kamerasının wifi’sine bağlanılır.
Her iki markada da Android veya Ios applikasyonu bulunmaktadır. Bağlantı yapılan mobil telefon veya tablete bu applikasyonlar yüklenmiş olmalıdır.
Kablosuz bağlantı sağlandıktan sonra applikasyon açılır ve menü ayarları yapılır. Ayrıca applikasyonda özellik varsa yaka kamerası üzerindeki videolar izlenebilir.

Wifi Yaka kameralarında çok kısa mesafelerde bağlantı kurulabilir. Çünkü yaka kamerasının verdiği wifi çok zayıftır. Aynı oda içerisinde iki cihazın bağlanabilmesine izin verebilmektedir.

Müşterilerimizden gelen sorularda yaka kamerasının bir wifi ağına bağlanıp kameranın görüntüsünün uzaktan izlenmesinin mümkün olup olmadığı hakkında idi.

Bu tip kameralar wifi ağına bağlanmaz, kendi zayıf bir wifi oluşturur. Mobil cihazlarla kameraya bu şekilde bağlanılır.

4G’li Yaka Kamerası modellerimizde de WiFi özelliği bulunmaktadır. Bu cihazlarda wifi özelliği hem Access Point hemde Mobil Cihaz tipindedir. Yani yukarda bahsettiğimiz gibi yaka kamerasına hem bağlantı yapabilir, hemde yaka kamerası ile bir kablosuz modeme bağlanabiliriz.

Transcend DP Body20 model Yaka Kamerası Wifi Özelliği

 

 

Toplu kurum alım ve özel projeleriniz için iskonto oranlarımızı öğrenmek için firmamız ile iletişime geçiniz.
YAKA KAMERASI FİYAT LİSTESİ

AFRA ELEKTRONİK
Lizbon Cad. No:19/2 Öveçler Çankaya/Ankara
Tel: 0312 911 3895   Tel: 0312 232 3260

Bu gönderiyi paylaş

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir