Yaka Kamerası En Uygun Fiyat

Yaka Kamerası En Uygun Fiyat

Türkiye’de 2010’lu yılların başından itibaren farklı marka yaka kamerası en uygun fiyat politikası ile satılmaya çalışılmıştır. İlk getirdiğimiz kameralar son kullanıcıya yönelik olmayıp kurumsal satış ağırlıkta idi. Yaka kameraları zaman içerisinde başta ABD, İngiltere ve Çin olmak üzere yaygınlaşmaya başlamıştır.

Cihazın güvenlik ekiplerinin denetleme ve uygulama görevlerinde en çok yararlandıkları cihazların başında gelmeye başlamıştır.

Günümüzde firmamızın Türkiye’de satışını ve satış sonrası destek hizmetini verdiği en uygun fiyatlı yaka kameraları Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı polis departmanı ve Belediyelerin Zabıta Müdürlüklerinde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır.

Yaka Kameraları toplum içinde polis ve zabıta kullanımlarında görülmeye başlamasından sonra zamanla askeri birimler, ceza infaz kurumlarına bağlı jandarmalar, itfaiye birimleri, özel güvenlik firmaları derken son kullanıcı olarak tabir edilen vatandaşlar tarafından da alım işlemleri olmuştur. Çeşitli meslek grupları tarafından alım yapılan yaka kameraları icra edilen görev sırasında ilerde kanıt veya hatırlatma amaçlı görüntüler çekmesinin yanında, çeşitli firma sahipleri tarafından çalıştırılan firma elemanını denetleme amaçlıda kullanılır.

Yaka kamerası en uygun fiyat Afra Elektronik tarafından verilmekte olup, firmamız son dört senedir yaka kamerası konusunda işini ciddiyetle yapan ve teknik servis hizmetide veren ilk ve tek firmadır. Afra Elektronik tarafından getirilen yaka kameraları TSE onayına sahip olup, CE,ROHS gibi uluslarası bazı yetkinlik belgelerine de sahiptir. Cihazlarımız Türkiye’ye giriş ve kamu kurumlarının satınalma süreçlerinde yoğun bir kontrolden geçmektedir.

Afra Yaka Kameralarında zaman içerisinde farklı ülkelerden değişik ürünler getirilmiş olup, kullanım talepleri doğrultusunda geliştirilmiştir. Şarz süresi, video çekim çözünürlüğü, aksesuar zenginliği, dayanıklılık ve ekran özellikleri gibi konularda geliştirmeler yaparak Afra PT15 ve AFRA D5 olarak iki model üzerinde yoğunlaşmıştır. İlerleyen zamanlarda tekrar talep ve teknolojik gelişmeler ışığında 4G’li uzaktan izlemeli yaka kameralarını ARGE çalışmalarını başlatmıştır.

Yaka Kamerası En Uygun Fiyat

AFRA ELEKTRONİK BİLGİSAYAR SES IŞIK GÜVENLİK SİSTEMLERİ MOBİLYA İNŞ VE TAAH. TİC.LTD.ŞTİ.

Yaka Kamerası En Uygun Fiyat listesi hakkında müşteri hizmetlerimizden bilgi alabilirsiniz. İletişime geçmek için firmamıza info@yakakamerasi.net adresinden veya 0312 9113895 nolu telefondan yararlanabilirsiniz.

 

Benzer Yazilar